Bilgisayar Servisi

Bilgisayar Servisi

Bilgisayar servisi hizmetlerinde gelişmiş alt yapısı ve tecrübesiyle hizmet veren İSTELSAN, Server Bilgisayarları, Firewall Cihazları, Veri Yedekleme Üniteleri ve son kullanıcı bilgisayarları için servis destek ve yönetim hizmeti sunmaktadır.

Bilgisayar Servisi Arıza tespiti konusunda olduğu gibi, bilgisayar sistemini yenileme, işletim sistemini yükseltme, bilgisayar işlemci performansını artırma gibi alanlarda da hizmet veren firmamız, tüm bilgisayar markaları için  servis desteği vermektedir.

Bilgisayar servis desteği ile son kullanıcı sorunlarına çözüm odaklı yaklaşarak, gerekli problemin ortadan kaldırılması ve yaşanan problemlerin bir daha yaşanmamasını sağlamak için çalışmalarını sürdürülmektedir. Bilgisayarlarında donanımsal arızaların doğru şekilde tespit edilerek, müşteriye boş yere maliyetlerin çıkarılmaması, dürüst bir şekilde donanımsal sorunların çözülmesi mümkün kılınmaktadır. Bilgisayarınızda donanımsal hataların yanında, yazılımsal hatalar karşısında da deneyimli olan ekibimiz, bilgisayarlarınıza buluşan zararlı yazılımların ortadan kaldırılması, bilgisayar güvenliğinin sağlanması gibi hizmetleri de çözüm odaklı sunmaktadır.
Bilişim sektörünün lider markalarından birisi olan firmamızdan talep edeceğiniz bilgisayar servisi hizmeti, her türlü marka ve modele yönelik mümkün olmaktadır. Apple, Sony, Samsung büyük markaların ürünlerinin de bakım, onarım ve yazılımsal tehditlerin ve risklerinin ortadan kaldırılması sağlanmaktadır.

Network Kurulumu

Network Kurulumu


Bilgisayar Servisinde Dikkat Edilmesi Gerekenler

  • Bilgisayar servisi hizmeti alırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsurların başında; güvenilir firmalardan hizmet almak gelir. Bilgisayarın zarar görmemesi ve arıza veya geliştirme işleminin doğru bir şekilde tamamlanabilmesi için profesyonel firmalar tercih edilmelidir.
  • Masaüstü ya da dizüstü bilgisayarlarda meydana gelen donanımsal sorunların çözülebilmesi için yedek parça değişikliği gerekebilmektedir. Bu durumda, bilgisayarın yapısına uygun parçalar kullanılması şarttır.
  • Bilgisayar servisi; tamir işlemi yaparken, bilgisayarda var olan ya da meydana gelebilecek diğer sorunlara karşı da müşteriyi uyarmalıdır.
  • Macbook, iMac ya da diğer masaüstü ve dizüstü bilgisayar servisleri için hizmet verirken, bilgisayarın sorunu çözüldükten sonra, performansının düşüp düşmediği kontrol edilmelidir. Yapılan değişikliklerin bilgisayarın diğer alanlarını etkilemesi ya da yavaş çalışmasına neden olması gibi sorunların önüne geçilmelidir.


Bilgisayar Servisi

Bilgisayar servisi tamiri için verilen hizmetlerin garantili olması son derece önemlidir. Garantisiz şekilde hizmet veren bilgisayar servisleri, kısa süre sonra tekrarlanan arızalara karşı çözüm üretmeyeceği gibi müşterinin mağdur olması yol açmaktadır. Uzman olmayan şirketler tarafından yapılan bilgisayar servisi, bilgisayarda daha büyük sorunlara yol açabileceğinden; yalnızca garantili bilgisayar servisleri tarafından hizmet alınmalıdır.

Bilgisayar Servisi Hizmeti için  0 212 563 97 36 numaralı telefondan bize ulaşabilirsiniz.