Santral Servisi – Karel – Panasonic – Telesis -Ericsson LG

Karel Santral Servisi

KAREL SANTRAL SERVİSİ

Karel marka telefon santralleri için yetkin teknik ekibimiz ile profesyonel servis hizmeti veriyoruz. Dilerseniz yıllık bakım anlaşması sağlanarak, bu kapsamda telefon santralinizin bakımları zamanında ve yerinde eksiksiz olarak yapılır. Üretici tarafından ücretsiz yazılım güncellemeleri geldiğinde santralinizin güncellenmesi sağlanır. Bakım anlaşması ile Servis ve Destek ihtiyaçlarınızda hızlı çözümler alırsınız.


TELESİS SANTRAL SERVİSİ

Telesis marka telefon santralleri için yetkin teknik ekibimiz ile profesyonel servis hizmeti veriyoruz. Dilerseniz yıllık bakım anlaşması sağlanarak, bu kapsamda telefon santralinizin bakımları zamanında ve yerinde eksiksiz olarak yapılır. Üretici tarafından ücretsiz yazılım güncellemeleri geldiğinde santralinizin güncellenmesi sağlanır. Bakım anlaşması ile Servis ve Destek ihtiyaçlarınızda hızlı çözümler alırsınız.


Panasonic TDA200 KX-T7636

PANASONİC SANTRAL SERVİSİ

Panasonic marka telefon santralleri için yetkin teknik ekibimiz ile profesyonel servis hizmeti veriyoruz. Dilerseniz yıllık bakım anlaşması sağlanarak, bu kapsamda telefon santralinizin bakımları zamanında ve yerinde eksiksiz olarak yapılır. Üretici tarafından ücretsiz yazılım güncellemeleri geldiğinde santralinizin güncellenmesi sağlanır. Bakım anlaşması ile Servis ve Destek ihtiyaçlarınızda hızlı çözümler alırsınız.


eriscsson lg emg80

ERİCSSON LG SANTRAL SERVİSİ

Ericsson LG marka telefon santralleri için yetkin teknik ekibimiz ile profesyonel servis hizmeti veriyoruz. Dilerseniz yıllık bakım anlaşması sağlanarak, bu kapsamda telefon santralinizin bakımları zamanında ve yerinde eksiksiz olarak yapılır. Üretici tarafından ücretsiz yazılım güncellemeleri geldiğinde santralinizin güncellenmesi sağlanır. Bakım anlaşması ile Servis ve Destek ihtiyaçlarınızda hızlı çözümler alırsınız.