HP P06420-B21 DL380 Gen10 S 4110-16GB-Disk Yok-2U
Kategoriler: , Etiketler:
Açıklama
Kategori: Sunucular
Marka: HP
Model: P06420-B21
Sunucu Tipi: Rackmount
Kasa Tipi: 2U
İşlemci: Intel® Xeon™ S-4110 processor 2.10 GHz (11M Cache, up to 3.00 GHz, 8 Çekirdekli)
İşlemci Sayısı: 1/2 Adet
İşlemci Serisi: Intel Xeon® Silver
İşlemci Çekirdek Sayısı: 8-Core
Bellek: 16GB
Bellek Yuvaları: 1 x 16 GB 2666 MHz RDIMM
Bellek Yuva Sayısı: 24 Slot
Sabit Disk: Yok
Sabit Disk Yuva Sayısı: 8 Slot
SAS / RAID: HP Smart array P408i-a
İşletim Sistemi Desteği: Yok
Yonga Seti: Intel® C621
RAID Desteği: Var
Güç kaynağı: 500 W